23 Mayıs 2012 Çarşamba

Bornova'da Öğrencilere Kiralık Daire

İzmir Bornova'da öğrenciler için kiralık daire bulmak kolay ama kiralar çok yüksek. Yüksek kira bedellerinden sıkılmış Ege Üniversitesi ve Yaşar Üniversitesi öğrencileri için farklı alternatifler var.

Plaza Nova Bornova, bu alternatiflerin en başında yer alan bir konut projesi. Özellikle öğrenciler için çok uygun boyutlarda 1+1 daireler mevcut. Aynı zamanda lokasyonu mükemmel. Ege Üniversitesi, Yaşar Üniversitesi, Forum Bornova Plaza Nova'nın etrafında kurulmuş gibi. Bu sayede bu üniversitede okuyan öğrencilerin ulaşım derdi de olmayacak.

Bornova'da daire kiralamak yerine neredeyse kira bedeline eş 120 ay vadeli ev almak çok mantıklı bir seçenek.  Plaza Nova Bornova ile bu seçeneği değerlendirmenizi tavsiye ederim.

http://www.plazanovabornova.com

Bornovada Kiralık Daireler

Bornovada Öğrenciye Kiralık Daireler

Bornovada Kiralık Evler

bornova kiralık ev

Bornovada kiralık

kiralık evler bornova

Bornovada Kiralık Daireler

Bornovada Kiralık Daire

Bornova Kiralık Evler


22 Mayıs 2012 Salı

Bornova da Kiralık Stüdyo 1+1 Evler

Bornova da kiralık stüdyo 1+1 ev arayanlar için mükemmel bir fırsat. Plaza Nova Bornova'da kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz. Üstelik Bornova'nın en prestijli yapılarından birinde.

Proje bornova'da kiralık ev arayanlar için ideal ödeme seçenekleri ile dolu. %30 peşinat verdikten sonra istediğiniz gibi taksitlendirme yapabiliyorsunuz. Ayrıca Denizbank ile yapılan anlaşma sonucu 120 ay vade ve 0.90% faiz oranıyla taksitleriniz neredeyse bornova'daki bir kira tutarında oluyor. Boşu boşuna bornova'da kiralık ev tutup paranızı sokağa atmayın. Kira öder gibi taksit öder bir ev sahibi olabilirsiniz.

Konumunun verdiği avantajları ile istediğiniz zaman satabilir, üstelik kar bile yapabilirsiniz. Şirket şimdi alacaklara %20 kar garantisi veriyor. Fiyatlar hızla yükseliyor. Hem kiracılıktan kurtulacak, hem ev sahibi olacak, hem de para kazanacaksınız. Kaçırılmayacak bu fırsat için acele etmek gerekiyor. Çünkü kompleksin yarısı şimdiden satıldı..

Ege Üniversitesi, Forum Bornova, Yaşar Üniversitesi, Ikea, Ege Üniversitesi Hastanesi ve Şifa Hastanesi gibi önemli merkezlerin dibinde, önünden dolmuş geçiyor ve metroya yürüme mesafesinde. Sadece konumu için bile bu daireler alınmaya değer.

Ayrıca inşaatı yapan Yaman-Group, İzmir en gözde inşaat şirketlerinden. İmza attığı lüx ve kaliteli projelerle dikkat çeken bir firma. Kuşadası Adakule Otel, Davutlar'da ödül almış Alize'e Villas gibi birçok başarılı projeye imza atmış.

bornova kiralık daire
bornova kiralık daire
bornova kiralık daire
bornova kiralık daire
bornova kiralık daire